Naslovna Vesti PREDAVANJE ZA RODITELJE
PREDAVANJE ZA RODITELJE Štampa
utorak, 05 jun 2018 09:26

U našoj Školi je 16. maja 2018. godine održano predavanje za roditelje na temu „ Profesionalna orijentacija učenika“ . Nastavnik u srednjoj školi Vesna Geljić, Marijana Bugarski nastavnik TIO u osnovnoj školi , psiholog Jelena Lečić i nastavnici uže stručnih predmeta: Kaća Miladinović, Bogdan Radmilo i Sandra Berić  po obrazovnim profilima su upoznali roditelje sa mogućnostima izbora zanimanja u našoj školi. U okviru predavanja prikazana je Prezi prezentacija o područjima rada i obrazovnim profilima. Roditeljima su podeljeni i flajeri o srednjoj školi.

Nastavnik Zoran Kovačić je održao prezentaciju Profesionalna orjentacija i zapošljavanje učenika sa teškoćama u razvoju“ u vezi zapošljavanja osoba sa teškoćama u razvoju i zaštitnim radionicama kao obliku zapošljavanja osoba sa ometenošću.

Roditelji su uzeli učešće u diskusiji i bile su im zanimljive ove teme.