SREDNjA ŠKOLA

Nenad Mitrović ............... ponedeljak 7. čas
Zorica Matić ...................utorak 4. čas
Mile Trbović ....................ponedeljak 3. čas
Bogdan Radmilo ...............sreda 3. čas
Mirjana Banić ..................sreda 3. čas
Milka Baranov ..................petak 4. čas
Vesna Geljić ....................četvrtak 1. čas
Kaća Miladinović ..............ponedeljak 3. čas
Dejan Zekić ....................ponedeljak 1. čas
Sandra Berić ...................ponedeljak 2. čas
Dario Marić .....................četvrtak 2. čas
Snežana Grozdanović .........sreda 5. čas


OSNOVNA ŠKOLA   od 5. do 8. razreda

IRENA PERIŠIĆ CURNOVIĆ.......................četvrtak 6.čas

DARIO MARIĆ........................................četvrtak 2.čas

MARIJA PAŠTROVIĆ MILOŠEVIĆ..................utorak 4.čas

JASMINA BRALIĆ...................................… utorak 2.čas

BOŠKO LUGUMERSKI.................................sreda 4.čas

SILVIJA SEKEREŠ......................................ponedeljak 1.čas

ĐURAŠIN KERKEZ......................................utorak 3.čas

VUKICA ĐURKOVSKI..................................četvratak 3.čas

MARIJANA BUGARSKI................................četvratak 3.čas

ANA TRKULJA........................................... sreda 4.čas

SAŠA LOVRENOV.....................................… ponedeljak 4.čas

SANJA GRUDIĆ..........................................sreda 0.čas

ĐENĐI KOH..............................................ponedaljak 5.čas

DRAGANA ĆELAP......................................…petak 4.čas

MILIJANA NOVAKOVIĆ........................….......ponedaljak 4.čas

RADMILA JOKIĆ.........................................ponedeljak 1.čas

SANDRA BERIĆ...........................................ponedeljak 2.čas


Termini prijema roditelja nastavnika

Obaveznih vannastavnih individualnih aktivnosti

školska 2018/2019. godina

 

Nastavnici OVIA

Termini prijema roditelja i lokacija

Mirjana Marjanović

           Petak   9.30 - 10.00        

R. Domanovića

Marija Tolmač

Petak  9.30-10.00

Apatinski put

Jasmina Benčić

Utorak 11.00 - 11.45

Apatinski put

Marija Uzelac

Petak  3. čas

R. Domanovića

Zoran Stjepić

Sreda 5. čas

Apatinski put

Marinela Šćepanović

Sreda od 9.00

Apatinski put

Svetlana Božin

Sreda 11.00-11.30

R. Domanovića

Marko Marinović

Sreda 4. čas

 Apatinski put


НАЗИВ СЕКЦИЈЕ

ВОЂА СЕКЦИЈЕ

ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА






Ђурашин Керкез






Музичка секција

Силвија Секереш

Уторак 13:00-13:45






Дејан Зекић






Спортска секција

Бошко Лугумерски

Петак од 13:00



Драмско-ритмичка

Сања Грудић

Објекат у улици Р. Домановића



секција

Јасмина Бралић



пон.од 13:00

Драмско-ритмичка

Јасмина Бенчић

Објекат у улици Апатински пут



секција

Рената Ивакић

среда 13:15-14:00



Саобраћајна секција

Маријана Бугарски

петак 13:30






Дарио Марић






Ликовна секција

Марија Милошевић-

Уторак од 13:00






Паштровић






Креативна радионица

Ливиа Иванић

Среда 12:25-13:10






Рената Ивакић






Цвећарска радионица

Мирјана Банић

Сваки други пон. Од






Каћа Миладиновић

13:00-14:00






Споменка Шешевић

Апатински пут



Школица страних језика

Ирина Перишкић-Цурновић

Четвртак у 13:00






Драгана Ћелап






Информатичка секција

Радмила Јокић

Пон. 13:00-14:00






Маријана Бугарски






Чувари природе

Радмила Јокић

Пон. 13:00-14:00




СЕКЦИЈЕ У ОКВИРУ ИНТЕРНЕТА








Спортска секција

Софија Мандарић

17:00-18:00



Драмска секција

Ивана Буквић

17:00-18:00



Ликовна секција

Снежана Падежанин Будимир

17:00-18:00



Рецитаторска секција

Слађана Худин/ Ана Тркуња

17:00-18:00



Енглески кроз игру

Невена Ковчин

17:00-18:00


Pitajte!

Sva vaša pitanja vezana za osobe sa ometenošću možete poslati na e-mail adresu ustanove. Na pitanja odgovaraju naši stručnjaci, a odgovori će u najkraćem roku biti poslani na vašu e-mail adresu.