SREDNjA ŠKOLA

Nenad Mitrović ............... ponedeljak 7. čas
Zorica Matić ...................utorak 4. čas
Mile Trbović ....................ponedeljak 3. čas
Bogdan Radmilo ...............sreda 3. čas
Mirjana Banić ..................sreda 3. čas
Milka Baranov ..................petak 4. čas
Vesna Geljić ....................četvrtak 1. čas
Kaća Miladinović ..............ponedeljak 3. čas
Dejan Zekić ....................ponedeljak 1. čas
Sandra Berić ...................ponedeljak 2. čas
Dario Marić .....................četvrtak 2. čas
Snežana Grozdanović .........sreda 5. čas


OSNOVNA ŠKOLA   od 5. do 8. razreda

IRENA PERIŠIĆ CURNOVIĆ.......................četvrtak 6.čas

DARIO MARIĆ........................................četvrtak 2.čas

MARIJA PAŠTROVIĆ MILOŠEVIĆ..................utorak 4.čas

JASMINA BRALIĆ...................................… utorak 2.čas

BOŠKO LUGUMERSKI.................................sreda 4.čas

SILVIJA SEKEREŠ......................................ponedeljak 1.čas

ĐURAŠIN KERKEZ......................................utorak 3.čas

VUKICA ĐURKOVSKI..................................četvratak 3.čas

MARIJANA BUGARSKI................................četvratak 3.čas

ANA TRKULJA........................................... sreda 4.čas

SAŠA LOVRENOV.....................................… ponedeljak 4.čas

SANJA GRUDIĆ..........................................sreda 0.čas

ĐENĐI KOH..............................................ponedaljak 5.čas

DRAGANA ĆELAP......................................…petak 4.čas

MILIJANA NOVAKOVIĆ........................….......ponedaljak 4.čas

RADMILA JOKIĆ.........................................ponedeljak 1.čas

SANDRA BERIĆ...........................................ponedeljak 2.čas





Termini prijema roditelja nastavnika

Obaveznih vannastavnih individualnih aktivnosti

školska 2017/2018. godina



Nastavnici OVIA



Termini prijema roditelja i lokacija


Mirjana Marjanović


Sreda: 12.30 - 13.00

R.Domanovića


Marija Tolmač


Petak : 09.30 - 10.00

R.Domanovića


Jasmina Benčić



Ponedeljak 11.30 - 12.15

Apatinski put


Marija Uzelac



Petak 4 čas

R.Domanovića


Zoran Stijepić



Sreda 10.30 - 11.00

Apatinski put


Marinela Šćepanović



Petak  11.00

Apatinski put


Svetlana Božin



Sreda: 10.30-11.00

R.Domanovića


Marko Marinović



Utorak 2. čas

Apatinski put


Pitajte!

Sva vaša pitanja vezana za osobe sa ometenošću možete poslati na e-mail adresu ustanove. Na pitanja odgovaraju naši stručnjaci, a odgovori će u najkraćem roku biti poslani na vašu e-mail adresu.