Naslovna Aktivnosti Arhiva 2012 Obeležen Svetski dan srca
Obeležen Svetski dan srca Štampa
petak, 21 septembar 2012 18:50

Centar za preventivne zdravstvene aktivnosti Doma zdravlja i Crveni krst Sombor u saradnji sa Sportskim centrom su u petak, 21. septembra, povodom Svetskog dana srca, u dvorištu Sokolskog doma (Partizanu) organizovali niz promotivnih aktivnosti. Učenici Osnovne škole (objekta na Apatinskom putu) prisustvovali su ovom događaju. Njihovu posetu je omogućilo Savetovalište za mlade pri Školskom dispanzedu Doma zdravlja Sombor.

Tom prilikom, svi koji su to želeli, bili su u mogućnosti da provere vrednosti šećera u krvi, krvnog pritiska i merenja telesne težine i visine. Učenicima su podeljeni promotivni baloni, a potom su odgledali turnir u malom fudbalu.

pc070070.jpgpc070083.jpgpc070090.jpg