Naslovna Aktivnosti Arhiva 2012 Studijska poseta ŠOSO "Milan Petrović" u Novom Sadu
Studijska poseta ŠOSO "Milan Petrović" u Novom Sadu Štampa
četvrtak, 27 septembar 2012 19:34

Dana 26. 9. 2012. godine, u okviru projekta "DELO - defektološka logistika" organizovana je još jedna studijska poseta. Ovoga puta nastavnici naše ustanove bili su u prilici da budu gosti Škole za osnovno i srednje obrazovanje "Milan Petrović" iz Novog Sada.

Cilj ove projektne aktivnosti bio je razmena iskustava i povećanje nivoa kompetencija nastavnika naše škole u pogledu primene inkluzivne teorije i prakse. Tokom ove posete prezentovan je rad Osnovne i Srednje škole, Inkluzivno kreativnog centra i Edukativnog kapa u Čeneju.

Podrška za ostvarenje projekta "DELO - defektološka logistika" obezbeđena je u okviru projekata «Pružanje unapređenih usluga na lokalnom nivou» - DILS, koji realizuje Vlada Republike Srbije, Ministrarstvo prosvete, sredstvima Svetske banke / Međunarodne banke za obnovu i razvoj (IBRD) zajam br. 7510Y3.