Naslovna Aktivnosti Arhiva 2012 Osmi jesenji susret u Senti
Osmi jesenji susret u Senti Štampa
ponedeljak, 22 oktobar 2012 21:45

U subotu, 13.10.2012. godine Osnovna škola “Stevan Sremac” iz Sente organozivala je osmi jesenji susret za decu sa posebnim obrazovnim programom i decu obuhvaćene inkluzivnom nastavom. Učenici – učesnici, predstavili su se recitacijama, pesmama, plesom, igrom I glumom. Ovogodišnji jesenji susret bio je obogaćen lutkarskom predstavom “Naše Sunce – Naš život” u izvođenju učenika dve saradničke škole “Ivo Lola Ribar” I ŠOSO sa domo “Vuk Karadžić” iz Sombora. Ova lutkarska predstava je rezultat planiranih aktivnosti u okviru projekta “DELO – defektološka logistika”, (DILS). Na kraju programa organzovana je izložba radova svih učesnika susreta na temu “Jesen”.

1.jpg2.jpg4.jpg7.jpg