Skip to content

Naslovna Aktivnosti Arhiva 2012 Donacija biljnog akvarijuma
Donacija biljnog akvarijuma Štampa
utorak, 04 decembar 2012 00:11
Podesite željenu veličinu slova

Zahvaljujući akvaristima okupljenih oko Internet foruma "Moj biljni akvarijum" naša ustanova je u subotu, 01. decembra 2012. godine, oplemenjena jednim biljnim akvarijumom. Reč je o akvarijumu dimenzija 90x45x45, koji je smešten u domu naše škole. Biljna akvaristika podrazumeva izradu akvarijuma u kome je akcenat dat na same biljke. Dakle, one su u prvom planu, dok su u drugom planu sami stanovnici akvarijuma, a tu se misli prvenstveno na ribe. Osnova za biljni akvarijum, pored grejača i filtera, je hranjiva podloga, dobra rasveta i ugljen-dioksid. Akvaristika predstavlja jedan od načina zbližavanja čoveka i prirode. Zalaganjem ovih plemenitih ljudi naši učenici će moći da uživaju u ovom deliću prirode.

akvarijum-1.jpgakvarijum.jpgzajednoslika.jpg

 


Zakon o osnovama sistema obrazovanja i vaspitanja

ZA SVA PRAVNA PITANJA ZAPOSLENI, UČENICI, RODITELJI I DRUGA ODRASLA LICA MORAJU DA SE OBRATE SEKRETARU ŠKOLE

Resursni centar  "Delo" radi svakoga dana.

Koordinator:
Katarina Salkanović   060/568-32-25


Top

© 2010 ŠOSO Vuk Karadžić Sombor.

joomfile.com
Joomla inotur picma