Naslovna Aktivnosti Arhiva 2013 Turnir sa :)
Turnir sa :) Štampa
petak, 06 decembar 2013 18:11

Povodom 3. decembra međunarodnog dana OSI, ove godine pod temom Uklonimo barijere, otvorimo vrata socijalnoj uključenosti Udruženje roditelja Sombor u partnerstvu sa ŠOSO sa domom "Vuk Karadžić" je realizovalo projekat pod nazivom "Turnir sa :)". Projekat je podržan od strane grada Sombora preko Programa za mlade. Cilj je bio organizovanje druženja mladih u vidu turnira u bolingu netakmičarskog karaktera. Na Turniru sa : ) su učestvovali srednjoškolci iz ŠOSO sa domom "Vuk Karadžić", mladi sa radnog angažovanja iz iste škole, gimnazijalci "Veljko Petrović", SŠ "Sveti Sava", Srednja medicinska škola "Dr.Ružica Rip". Turnir je protekao u veselom, opuštenom i drugarskom raspoloženju. Zahvaljujemo se našim drugarima iz Bowling kluba.

turnir4.jpgturnir3.jpgturnir2.jpgturnir1.jpg1 turnir3 panorama.jpg