Naslovna Aktivnosti Arhiva 2013 Donacija porodice Ksu
Donacija porodice Ksu Štampa
ponedeljak, 09 decembar 2013 14:08

Dana 03. decembra 2013. godine Školu za osnovno i srednje obrazovanje sa domom „Vuk Karadžić“ su posetile članice udruženja "Kolo srpskih sestara" i predstavnici Robne kuće "Milano" iz Sombora. Ksu Jiaojing, predstavnica STRK "Baby", uručila je na poklon veliki televizor marke Phillips za dnevni boravak Doma škole i nekoliko kutija slatkiša. Ovom prilikom učenici škole su gostima poklonili nekoliko radova iz svoje radionice i otpevali nekoliko pesama.
Porodica Ksu je ovom prilikom obavestila predstavnike škole da će nastaviti sa ovom humanitarnom akcijom i tokom decembra meseca, te da će sredstva prikupljena od prodaje patika biti ostavljena u posebnu „humanitarnu kutiju“. Prikupljena sredstva će se utrošiti za za kupovinu potrebnih stvari pred Novogodišnje praznike. Veliko hvala Kolu srpskih sestara i predstavnicima STRK "Baby", Robne kuce " Milano".

pc030007.jpgpc030002.jpg6.jpg5.jpg3 3.jpg