Skip to content

Naslovna Aktivnosti Arhiva 2013 Nastavljena saradnja naše škole i radio kluba
Nastavljena saradnja naše škole i radio kluba Štampa
ponedeljak, 23 decembar 2013 22:02
Podesite željenu veličinu slova

Da je projekat „Jednaki u igri“ bio uspešan, baš onako kako su ocenili svi učesnici projekta, potvrđeno je i na analizi, nedavno održanoj na mestu dogadjanja, u školi. U prilog tome govori i činjenica da se nakon analize, u neformalnom razgovoru, došlo do ideje o pokretanju novog projekta. Od ideje do realizacije je prošlo tek nedelju dana, a novi projekat je već u toku. Ovoga puta se radi o projektu, koji ima za cilj da zainteresovanim nastavnicima škole pruži priliku da nauče nešto o programiranju na jeziku Java. Na taj način, pisanjem sopstvenih programa, neophodnih za nastavu, nastavnici će doprineti kvalitetnijoj i savremenijoj nastavi.    
Prilagođeno vremenu i nastavnoj tehnologiji, učesnici projekta će nastavu uglavnom pratiti putem interneta i elektronske učionice, iz školskog kabineta ili od kuće. Pored radio kluba, partner u projektu je Elektrotehnička škola, koja je omogućila pristup svojoj elektronskoj učionici, neophodnoj za realizaciju projekta.

img_5677.jpgimg_5676.jpgimg_5675.jpgimg_5674.jpgimg_5673.jpgimg_5672.jpgimg_5671.jpg

 


Zakon o osnovama sistema obrazovanja i vaspitanja

ZA SVA PRAVNA PITANJA ZAPOSLENI, UČENICI, RODITELJI I DRUGA ODRASLA LICA MORAJU DA SE OBRATE SEKRETARU ŠKOLE

Resursni centar  "Delo" radi svakoga dana.

Koordinator:
Katarina Salkanović   060/568-32-25


Top

© 2010 ŠOSO Vuk Karadžić Sombor.

joomfile.com
Joomla inotur picma