Skip to content

Naslovna Aktivnosti Arhiva 2013 Novogodišnji paketići za učenike naše škole
Novogodišnji paketići za učenike naše škole Štampa
ponedeljak, 23 decembar 2013 23:08
Podesite željenu veličinu slova

Predstojeće novogodišnje praznike i pretprazničnu atmosferu učenicima naše škole upotpunili su paketići i dve novogodišnje priredbe. Za učenike koji nastavu prate u objektu u ulici Radoja Domanovića 98. njihovi drugari iz Doma škole i vaspitači su pripremili Novogodišnju priredbu u sredu, 18.12.2013. godine. Tom prilikom je Apoteka "Lav" organizovala druženje uz mađioničara i poslastice. Dok su deca iz predškolskih grupa i učenici osnovne škole iz objekta u ulici Apatinski put 29. u petak, 20.12.2013. godine, izveli predstavu "Raša i Deda Mraz", koju su pripremili sa svojim nastavnicima. Svim učenicima uručeni su paketići koje su donirali  humanitarna organizacija "ADRA" i Gradska uprava Sombor.

pc180170.jpgpaketici.jpg

 


Zakon o osnovama sistema obrazovanja i vaspitanja

ZA SVA PRAVNA PITANJA ZAPOSLENI, UČENICI, RODITELJI I DRUGA ODRASLA LICA MORAJU DA SE OBRATE SEKRETARU ŠKOLE

Resursni centar  "Delo" radi svakoga dana.

Koordinator:
Katarina Salkanović   060/568-32-25


Top

© 2010 ŠOSO Vuk Karadžić Sombor.

joomfile.com
Joomla inotur picma