Naslovna Aktivnosti Arhiva 2010 Proslava Svetog Save
Proslava Svetog Save Štampa
subota, 30 januar 2010 15:06

Kao i proteklih godina, i ove godine u cenralnoj zgradi Škole za osnovno i srednje obrazovanje sa domom "Vuk Karadžić" obeležena je školaska slava Sveti Sava. Uz prigodan program u kojem su učestovali učenici i nastavnici škole deca su pokazala svoja umeća u recitalu i pevanju u slavu prvog srpskog prosvetitelja. U okviru proslave upriličeno je otvaranje novoopremljenih prostorija igraonice doma škole i učionice dnevnog boravka. Opremanje prostorija pomogli su: TRA Duga "Aleksandro", Opštinsko javno tužilastvo, OŠ "Avram Mrazovic", Procredit banka i Opštinski odbor srpske napredne stranke.

Učesnicima priredbe podmladak Socijalističke partije iz Apatina uručio je prigodne poklone.

1.jpg2.jpg3.jpg