Naslovna Aktivnosti Arhiva 2013 Turnir u stonom tenisu
Turnir u stonom tenisu Štampa
ponedeljak, 23 decembar 2013 23:21

Od 16. do 20. decembra 2013. godine, u našoj školi organizovali smo turnir u stonom tenisu. Jedini uslov za učešće bilo je da učenik ostvaruje igru i poznaje osnovna pravila u stonom tenisu. Učestvovalo je ukupno 15 učenika osnovne i srednje škole.
Učenici su bili podeljeni u dve grupe po kvalitetu igre, bez obzira na pol i uzrast, odnosno razred. Igralo se po sistemu svako sa svakim, na dva dobijena seta. Za svaki osvojen set učenik je dobio po jedan bod. Na kraju turnira sabiranjem bodova sačinjena je ranglista.
Pobednik turnira dobio je pehar, drugo i trećeplasirani srebrnu, odnosno bronzanu medalju.

slika3.jpgslika2.jpgslika1.jpg