Naslovna Vesti ONLAJN NEDELJA 2017
ONLAJN NEDELJA 2017 Štampa
utorak, 28 mart 2017 09:13

Aktivnosti ovogodišnje kampanje biće usmerene na podizanje svesti među građanima o onlajn servisima, bezbednosti na Internetu, kodiranju i IKT veštinama. Takođe, akcenat će biti na promociji digitalnih poslova, podsticanju mladih i nezaposlenih da stiču i unapređuju svoje digitalne veštine.

29. marta u prostorijama školske medijateke   organizovaće se aktivnosti za učenike, nastavnike I  zainteresovane roditelje , a koje će se odnositi na unapređivanje IKT veština , osnova kodiranja I bezbednosti na Internetu.