Naslovna Vesti Predavanje Crvenog krsta na Apatinskom putu
Predavanje Crvenog krsta na Apatinskom putu Štampa
subota, 25 mart 2017 10:29

U ponedeljak, 20-og. marta 2017.godine, deci na Apatinskom putu, kao i korisnicima Dnevnog boravka, održano je predavanje na temu prevencija trgovine ljudima. Predavanje je održano od strane Crvenog krsta Sombor prema standardnom planu i programu Crvenog krsta Srbije. Tokom interaktivnog predavanja deci su prikazani i objašnjeni filajeri na temu prevencije trgovine decom - "Čuvaj se ti!", i delovi crtanog filma Pinokio. Cilj ove radionice je bio da se učesnici škole upoznaju sa opasnostima koje im prete na svakom koraku i da se podstakne bezbedno ponašanje kao mera opreza od trgovine ljudima.

IMG_20170320_104649.jpgIMG_20170320_103952.jpg