Naslovna Vesti Kodigranje
Kodigranje Štampa
petak, 07 april 2017 21:00

Škola za osnovno i srednje obrazovanje sa domom“ Vuk Karadžić“ Sombor uključena je u Akciju „Bitka za znanje „koja ima za cilj da se škole opreme nastavnim alatima  Mbot robotima , uz koje če deca moći da se uče programiranju.

Fondacija B92 i donatori podržavaju ovu akciju pa su tako učenici škole za učenje programiranja dobili 5 MBot robota. Ovakvo nastavno sredstvo  znatno ce olaksati učenje programiranja našim učenicima.