Naslovna Vesti Čarobni svet nauke
Čarobni svet nauke Štampa
četvrtak, 01 jun 2017 20:55
Učenici i nastavnici  somborskih škola odazvali su se  radionici "Čarobni svet nauke" inspirisani gradskim Festivalom nauke.

Ispred Tehničke škole 17.05.2017.god posetili su nas učenici: Petar Varga i Dejan Bogdanović i njihovi nastavnici Marijana Bogdanović i Srđan Pavić.

Tom prilikom uručili su nam poklon DIDAKTIČKO SREDSTVO ZA MOTORIKU ŠAKE koji su u saradnji sa somatopedom škole Svetlanom Božin i nastavnicom TIO Marijanom Bugarski, uz pomoć učenika realizovali. Škola već par godina učestvuje u obaranju Ginisovog rekorda u brzom slaganju čaša pa smo i učenicima Tehničke škole pokazali svoje umeće koje su oni sa odusevljenjem prihvatili i pridruzice nam se na sledecem obaranju rekorda.
tehnicka (8).jpgtehnicka (7).jpgtehnicka (4).jpgtehnicka (2).jpgtehnicka (10).jpgtehnicka (1).jpg

Ovog puta posetili su nas  i učenici OŠ " Avram Mrazović"
Luka Škibola i Luka Drvar sa nastavnicom Kristnom Periškić.

avram (8).jpgavram (6).jpgavram (3).jpgavram (28).jpgavram (27).jpgavram (25).jpgavram (23).jpgavram (22).jpg