Naslovna Vesti Donacija C&A
Donacija C&A Štampa
ponedeljak, 25 septembar 2017 18:45

U četvrtak 21. septembra 2017. god u Capitol Parku Sombor menadžer prodavnice C&A u Somboru, Darko Vukov uručio je ček od 2500 evra Sonji Durut, direktorici Škole za osnovno i srednje obrazovanje sa domom " Vuk Karadžić" u Somboru.

Donacija C&A fondacije je dodeljena kako bi se poboljšali uslovi za rad sa decom, ali i obogatio fond nastavnih sredstava koja se koriste u radu sa  našim učenicima i korisnicima usluga Savetovališta za rani razvoj i dodane podrške na teritoriji okruga.