Naslovna Vesti "Kilometri za decu"
"Kilometri za decu" Štampa
četvrtak, 02 novembar 2017 20:42

Gašpar Matarić  učestvovao je u humanitarnoj akciji  "Kilometri za decu". Nakon trke donirao  je internatu škole opremu za karaoke.Odnosno lapto,zvučnike i mikrofon. Humanitarna akcija "Kilometri za decu" je trka  oko 500 km  od Sombora do Metkovića. Čitav iznos je namenjen našoj školi.Dodela donacije se realizovala u prostorijama škole, gde su pored Gašpara, decu došli da pozdrave i pojedini donatori. Nakon razgovora o njegovoj biciklističkoj turi, pojedina deca su otpevala i nekoliko sebi omiljenih pesama. Na predaji poklona, donacije donatorima su uručene prigodne pohvalnice i neke od rukotvorina dece iz učeničke zadruge "Pčelica".

gaspar 1.jpggaspar.jpg