Naslovna Vesti Turnir za osmeh
Turnir za osmeh Štampa
petak, 15 decembar 2017 07:57

Škola za osnovno i srednje obrazovanje sa domom " Vuk Karadžić" petu  godinu za redom organizuje "Turnir za osmeh". Turnir se organizuje povodom obeležavanja 3.decembra Dana osoba sa invaliditetom i na njemu učestvuju predstavnici Učeničkih parlamenata srednjih škola iz Somboru.

Ove godine druženju u somborskoj kuglani  "Bowling Stone" prisustvovali su parlamentarci  i njihovi mentori iz Srednje škole "Sveti Sava",  Srednje medicinske škole "Dr Ružica Rip",Srednje poljoprivredno prehrambene škole,   Gimnazije " Veljko Petrović" i naravno domaćini   iz ŠOSO sa domom " Vuk Karadžić".

Turnir je uvek  lepo mesto druženja , rekreacije,, osmeha i fer pleja.