Naslovna Vesti Radionica Tima za profesionalnu orijentaciju učenika
Radionica Tima za profesionalnu orijentaciju učenika Štampa
nedelja, 17 decembar 2017 18:29

Korisnici Dnevnog boravka za omladinu i odrasle, prisustvovali su kreativnoj radionici 08. 12. 2017. godine. Radionica je bila na temu preduzetništva, koju je realizovao jedan od članova tima za Profesionalnu orijentaciju učenika. Cilj je bio razvoj preduzetnišva kod korisnika putem izrade novogodišnjih ukrasa od šišarki, „Irvasa“, koji će se prodavati na prodajnoj izložbi na Novogodišnjem bazaru u Izvršnom veću u Novom Sadu, koji će se održati 15. 12. 2017. Radionica je protekla radno, veselo i šaljivo, praćena božićnim i novogodišnjim pesmama, a učesnici su bili zadovoljni i ponosni na svoje radove što se može videti na priloženim fotografijama. Na radionici je učestvovalo sedmoro korisnika, a realizator je bila Ivana Radmilović.

2.jpg4.jpg1.jpg3.jpg