Naslovna Vesti OBELEŽAVANJE DANA DEČAKA
OBELEŽAVANJE DANA DEČAKA Štampa
subota, 25 novembar 2017 18:33

23. novembra 2017. godine u Školi za osnovno i srednje obrazovanje sa domom „Vuk Karadžić“ u Somboru, obeležen je međunarodni Dan dečaka. Učenici naše škole posetile su servire, prisustvujući jednom času praktične nastave za učenike naše srednje škole usmerenje - servir. Cilj nam je bio da otklonimo predrasude o „tradicionalno ženskim“ zanimanjima i da pokažemo da i dečaci i devojčice mogu njima da se bave i to veoma uspešno. Nakon prigodnog uvodnog dela i naši učenici su uzele aktivno učešće na praksi i to uz odgovarajuća uputstva profesora, nastavnika i starijih učenika.

WP_20171123_13_52_05_Pro.jpgWP_20171123_13_56_09_Pro.jpg