Skip to content

Naslovna Vesti Pokrenimo našu decu
Pokrenimo našu decu Štampa
subota, 06 januar 2018 13:59
Podesite željenu veličinu slova

Aqua Viva i Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja pokrenuli su program „Pokrenimo našu decu“ na osnovu zabrinjavajućih podataka i rezultata vezanih za fizičku aktivnost i zdravstveno stanje dece do kojih su došli istraživači, kako u svetu tako i kod nas.

Naša škola je od samog početka u ovom projektu, ali na jedan malo drugačiji način.Tokom rada uočili smo da su našim učenicima potrebne vežbe koje su usklađene sa njihovim sposobnostima .Zahvaljujući kreativnosti kolega nastao je program vežbi koje se realizuje, a sa istim smo se prijavil i i na Aqua Viva konkurs „Pokrenimo našu decu“ .

pokrenimo nasu decu 9.jpgpokrenimo nasu decu 8.jpgpokrenimo nasu decu 7.jpgpokrenimo nasu decu 6.jpgpokrenimo nasu decu 5.jpgpokrenimo nasu decu 4.jpgpokrenimo nasu decu 3.jpgpokrenimo nasu decu 2.jpgpokrenimo nasu decu 16.jpgpokrenimo nasu decu 15.jpgpokrenimo nasu decu 14.jpgpokrenimo nasu decu 13.jpgpokrenimo nasu decu 12.jpgpokrenimo nasu decu 11.jpgpokrenimo nasu decu 10.jpgpokrenimo nasu decu 1.jpg


 


Zakon o osnovama sistema obrazovanja i vaspitanja

ZA SVA PRAVNA PITANJA ZAPOSLENI, UČENICI, RODITELJI I DRUGA ODRASLA LICA MORAJU DA SE OBRATE SEKRETARU ŠKOLE


Resursni centar  "Delo" radi svakoga dana.

Koordinator:
Katarina Salkanović   060/568-32-25

Pitajte!

Sva vaša pitanja vezana za osobe sa ometenošću možete poslati na e-mail adresu ustanove ili postaviti putem forme. Na pitanja odgovaraju naši stručnjaci, a odgovori će u najkraćem roku biti poslani na vašu e-mail adresu.


Top

© 2010 ŠOSO Vuk Karadžić Sombor.

joomfile.com
Joomla inotur picma