Naslovna Vesti Pokrenimo našu decu
Pokrenimo našu decu Štampa
subota, 06 januar 2018 13:59

Aqua Viva i Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja pokrenuli su program „Pokrenimo našu decu“ na osnovu zabrinjavajućih podataka i rezultata vezanih za fizičku aktivnost i zdravstveno stanje dece do kojih su došli istraživači, kako u svetu tako i kod nas.

Naša škola je od samog početka u ovom projektu, ali na jedan malo drugačiji način.Tokom rada uočili smo da su našim učenicima potrebne vežbe koje su usklađene sa njihovim sposobnostima .Zahvaljujući kreativnosti kolega nastao je program vežbi koje se realizuje, a sa istim smo se prijavil i i na Aqua Viva konkurs „Pokrenimo našu decu“ .