Naslovna Vesti Boćanje
Boćanje Štampa
četvrtak, 14 decembar 2017 13:23

U organizaciji Tima za školski sport učenici 5-1 i 6-1 razreda odmerili su svoje snage u boćanju na obližnjem terenu. Učenici su sa svojim razrednim strarešinama po lepom jesenjem danu prošetali do obližnjeg terena, tom prilikom upoznali su se sa pravilima igre i podeljeni u grupe odigrali su par puta. U odličnom raspoloženju sa puno smeha i zabave rezultat je bio u drugom planu. Oduševljeni zakazali su novo druženje na proleće.

bocanje (7).jpgbocanje (5).jpgbocanje (6).jpgbocanje (3).jpgbocanje (4).jpgbocanje (1).jpgbocanje (2).jpg