Naslovna Vesti Prvi dan prosleve dana škole
Prvi dan prosleve dana škole Štampa
četvrtak, 29 mart 2018 12:43

Slavimo i zabavljamo se

Tokom ove nedelje, obeležavamo Dan škole.Za razliku od prethodnih godina, ove godine nije u pitanju samo jedan dan, nego niz aktivnosti koje će se odvijati tokomcele nedelje.Prvi dan  bio je posvećen ekologiji.Naši đaci bili su mali Darvinovi istraživači, veliki drugari bavili su se reciklažom, a neki su imali to zadovoljstvo da posete Ekonomsku školu,i da idu na boćanje.

1.dan Boćanje.jpg1.dan eliki lov na biljke, Darvinovi istaživači, Igre bez granica.jpg1.dan poseta Ekonomskoj školi - kulinarska radionica.jpg1.dan reciklaža Apatinski put.jpg1.dan sadjenje biljaka Apatinski.jpg1.dan sadjenje semena Goge.jpg1.dan tragovi Apatinski put 2.jpg1.dan tragovi Apatinski put.jpg1.dan tragovi Goge.jpg