Naslovna Vesti Drugi dan proslave dana škole
Drugi dan proslave dana škole Štampa
četvrtak, 29 mart 2018 12:44

Još jedan divan dan...

Drugi dan, kao što je bilo najavljeno , je obeležio niz sportskih aktivnosti.Trenirali smo džudo, bacali vorteks, bili na bazenu, kuglanju...Ovom prilikom zahvaljujemo se svima koji su pomogli u realizaciji ovih aktivnosti.

2. dan poseta bazenu.jpg2. dan takmičenje u stonom tenisu Apatinski put.jpg2.dan  radionica Modelovanje.jpg2.dan bacanje Vorteksa.jpg2.dan poseta BOWLINGSTON.jpg2.dan poseta Džido kluba Bačka Dnevni boravak.jpg2.dan poseta Džudo kluba Bačka.jpg2.dan poseta ŽAKu Dnevni boravak.jpg