Naslovna Vesti Treći dan proslave dana škole
Treći dan proslave dana škole Štampa
četvrtak, 05 april 2018 20:04

MUZICKI PERFORMANS.jpgbioskop.jpgigraonica Džunglica.jpgkucni bioskop.jpgmuzicki performans..jpgposeta kult.znamenitostima grada.jpgposeta muzej i biblioteka.jpg

Treći dan posvetili smo kulturi.Neki od nas su išli u Bioskop, a neki u igraonicu.Drugari iz Dnevnog boravka bili su domaćini gostima iz Hrvatske.Kasnije smo svi zajedno izašli na Trg  Koste Trifkovića i zajedno sa učenicima OŠ"Dositej Obradović" i Srednje stručne škole "Sveti Sava" veselo zapevali u pratnji našeg nastavnika.