Naslovna Vesti Završnica obeležavanja dana škole
Završnica obeležavanja dana škole Štampa
subota, 07 april 2018 21:31

U četvrak 29.03.2018. u madjarskoj Kasini naša škola proslavila je završni dan obeležavanja dana škole. Tom prilikom dragim gostima prezentovan je dokumentarac o Ustanovi, šta radimo, kako radimo i koji su nam planovi za budućnost.

U nastavku programa prikazana je prezentacija o aktivnostima učenika i nastavnika u protekla tri dana obeležavanja dana škole.

Kruna svega bio je spot u realizaciji Dnevnog boravka Ustanove koji je prikazao svu ljubav, podršku i nadu koju mi dajemo našoj deci.