Skip to content

Podesite željenu veličinu slova



      

 
Podesite željenu veličinu slova



SREDNjA ŠKOLA

Nenad Mitrović ............... ponedeljak 7. čas
Zorica Matić ...................utorak 4. čas
Mile Trbović ....................ponedeljak 3. čas
Bogdan Radmilo ...............sreda 3. čas
Mirjana Banić ..................sreda 3. čas
Milka Baranov ..................petak 4. čas
Vesna Geljić ....................četvrtak 1. čas
Kaća Miladinović ..............ponedeljak 3. čas
Dejan Zekić ....................ponedeljak 1. čas
Sandra Berić ...................ponedeljak 2. čas
Dario Marić .....................četvrtak 2. čas
Snežana Grozdanović .........sreda 5. čas


OSNOVNA ŠKOLA   od 5. do 8. razreda

IRENA PERIŠIĆ CURNOVIĆ.......................četvrtak 6.čas

DARIO MARIĆ........................................četvrtak 2.čas

MARIJA PAŠTROVIĆ MILOŠEVIĆ..................utorak 4.čas

JASMINA BRALIĆ...................................… utorak 2.čas

BOŠKO LUGUMERSKI.................................sreda 4.čas

SILVIJA SEKEREŠ......................................ponedeljak 1.čas

ĐURAŠIN KERKEZ......................................utorak 3.čas

VUKICA ĐURKOVSKI..................................četvratak 3.čas

MARIJANA BUGARSKI................................četvratak 3.čas

ANA TRKULJA........................................... sreda 4.čas

SAŠA LOVRENOV.....................................… ponedeljak 4.čas

SANJA GRUDIĆ..........................................sreda 0.čas

ĐENĐI KOH..............................................ponedaljak 5.čas

DRAGANA ĆELAP......................................…petak 4.čas

MILIJANA NOVAKOVIĆ........................….......ponedaljak 4.čas

RADMILA JOKIĆ.........................................ponedeljak 1.čas

SANDRA BERIĆ...........................................ponedeljak 2.čas





Termini prijema roditelja nastavnika

Obaveznih vannastavnih individualnih aktivnosti

školska 2016/2017. godina



Nastavnici OVIA



Termini prijema roditelja i lokacija


Mirjana Marjanović


Sreda: 12.30 - 13.00 I- IV pre podne

Ponedeljak: 12.30 -13.00 I- IV popodne

R.Domanovića


Marija Tolmač


Ponedeljak : 11.30 - 12.00 ili

14.00 -14.30 u smeni I-IV

R.Domanovića

Sreda: 11.30-12.00 Apatinski put


Jasmina Benčić


Petak 11.45 - 12.30

Apatinski put


Marija Uzelac



Petak 8.50 - 9.35

R.Domanovića


Zoran Stijepić



Sreda 10.30 - 11.00

Apatinski put


Marinela Šćepanović



Petak 4 čas

Apatinski put


Svetlana Božin



Ponedeljak: 10.30-11.00 Apatinski put

Četvrtak : 11.00 - 11.30 ili 17.00 - 17.30 u smeni V-VIII

R.Domanovića



Marko Marinović



Utorak 8.50 – 9.35 ili 14.50 -15.35

u smeni V-VIII

R.Domanovića


 
Podesite željenu veličinu slova


НАЗИВ СЕКЦИЈЕ

ВОЂА СЕКЦИЈЕ

ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА






Ђурашин Керкез






Музичка секција

Силвија Секереш

Уторак 13:00-13:45






Дејан Зекић






Спортска секција

Бошко Лугумерски

Петак од 13:00



Драмско-ритмичка

Сања Грудић

Објекат у улици Р. Домановића



секција

Јасмина Бралић



пон.од 13:00

Драмско-ритмичка

Јасмина Бенчић

Објекат у улици Апатински пут



секција

Рената Ивакић

среда 13:15-14:00



Саобраћајна секција

Маријана Бугарски

петак 13:30






Дарио Марић






Ликовна секција

Марија Милошевић-

Уторак од 13:00






Паштровић






Креативна радионица

Ливиа Иванић

Среда 12:25-13:10






Рената Ивакић






Цвећарска радионица

Мирјана Банић

Сваки други пон. Од






Каћа Миладиновић

13:00-14:00






Споменка Шешевић

Апатински пут



Школица страних језика

Ирина Перишкић-Цурновић

Четвртак у 13:00






Драгана Ћелап






Информатичка секција

Радмила Јокић

Пон. 13:00-14:00






Маријана Бугарски






Чувари природе

Радмила Јокић

Пон. 13:00-14:00




СЕКЦИЈЕ У ОКВИРУ ИНТЕРНЕТА








Спортска секција

Софија Мандарић

17:00-18:00



Драмска секција

Ивана Буквић

17:00-18:00



Ликовна секција

Снежана Падежанин Будимир

17:00-18:00



Рецитаторска секција

Слађана Худин/ Ана Тркуња

17:00-18:00



Енглески кроз игру

Невена Ковчин

17:00-18:00


 





Resursni centar  "Delo" radi svakoga dana.

Koordinator:
Katarina Salkanović   060/568-32-25


Top

© 2010 ŠOSO Vuk Karadžić Sombor.

joomfile.com
Joomla inotur picma