U Narodnom pozorištu u Somboru,  31. marta 2017.godine bogatim programom obeležili smo Dan škole.

U ovogodišnjem programu proslave učestvovali su učenici predškolske grupe, osnovne škole, srednje škole i korisnici  Dnevnog boravka. Zajedno sa svojim nastavnicima, učenici su prezentovali rad lutkarsko dramske sekcije, ritmičke sekcije i folklora, kao i članovi Muzičkog društva Musica Viva sa projektom Hor Otvorenog Srca, koji je okupio učenike OŠ “Bratstvo-jedinstvo “ iz Svetozara Miletića, učenike i nastavnike naše škole.

Učenici prijateljske škole iz Baje, predstavili su se plesnom tačkom i učinili program proslave potpunijim.